پودر آلوئه ورا

( محصول برزیل )

 آلوئه ورا سرشار از مواد مغذی با بیش از ۷۵ ترکیب بالقوه فعال از جمله ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنزیم‌ها، اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب و پلی ساکاریدها می‌باشد.

پودر آلوئه ورا از ژل آلوئه ورا و در محیطی کاملا بهداشتی و طی فرآیندهای مختلف تهیه می‌شود. ژل آلوئه ورا برای از بین بردن بقایای آلوئین (ماده ملین در لاتکس) شسته شده و کم آبی می‎شود. ژل خشک شده سپس به شکل پودر در می‌آید.

پودر آلوئه ورا می‌تواند سموم دندان شما را تسکین ‌دهد و هر گونه عفونت و کبودی را درمان ‌کند. پودر آلوئه ورا برای حفظ لثه‌ها بسیار موثر است. آلوئه ورا از ترکیبات آلی قدرتمندی برخوردار است که در برگ‎های گیاه آلوئه ورا یافت می‎شود. پودر ژل آلوئه ورا پس از رقیق شدن باید در یخچال نگهداری شود. چنان‌چه پودر ژل آلوئه ورا را در مکانی خشک، خنک، تاریک و در یک ظرف محکم نگه دارید، تا ۱۸ ماه ماندگاری خواهد داشت.

پودر آلوئه ورا باعث افزایش رطوبت مو و پوست می‌شود، شرایط مناسب برای رشد مو را فراهم می‌کند در نتیجه پوست سر تحریک شده و رشد مو را بهبود می‌بخشد. pH پوست سر را متعادل می‌کند. به روش‌های زیادی می‌توانیم از پودر آلوئه ورا برای تقویت مو و پوست استفاده کنیم. تنها کافی است پودر آلوئه ورا ارگانیک را با آب، چای گیاهی و غیره مخلوط کنید تا زمانی که شبیه شامپو قوام بیاید. سپس ژل را به آرامی روی مو و پوست سر تا ۵ دقیقه ماساژ دهید و سپس بشویید.

از پودر آلوئه ورا به عنوان یک ماده قدرتمند برای افزودن به فرمولاسیون‎های آرایشی استفاده میشود. همچنین این پودر در ترکیبات انواع لوسیون‎ها، شامپوها، نرم کننده‎ها و غیره کاربرد دارد. ویژگی های ضد التهابی و ضد درد آلوئه ورا می‌تواند به کاهش بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس، خارش‌های پوستی، آفتاب سوختگی و خشکی کمک کند. پلی ساکاریدهای موجود در پودر ژل آلوئه ورا به ترمیم بافت پوست کمک می‌کنند.

برای سفارش این محصول باکیفیت و دریافت برگه آنالیز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی اصلی